بایگانی موضوعی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت (مرحله درون دانشگاهی)

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت، با هدف جمع‌آوری و ارزیابی دستاوردها و فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی و از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در مرحله‌ی درون دانشگاهی برگزار خواهد شد. انجمن‌های علمی دانشجویی و دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند با توجه به دستورالعمل اجرایی این جشنواره، حداکثر تا ۱۵ آذرماه به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

دسته‌بندی: جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها، انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 21

لغو برگزاری انتخابات دانشجویی در اردیبهشت‌ماه

نظر به عدم حضور دانشجویان در واحدهای آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا، به اطلاع می‌رساند انتخابات انجمن‌های علمی-دانشجویی و کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه که مطابق تقویم هر ساله در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شد، ان‌شاءالله در سال جاری در مهرماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. تقویم برگزاری انتخابات، متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد. همچنین احکام صادره دبیران انجمن‌های علمی-دانشجویی و کانون‌های فرهنگی تا زمان برگزاری انتخابات سال جاری تمدید می‌شود و این تشکل‌ها با همان ترکیب قبلی می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

دسته‌بندی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 305

ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات شورای صنفی

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شورای صنفی دانشجویان تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت جاری، از طریق وب‌سایت معاونت دانشجویی دانشگاه تهران انجام می‌گردد.

دسته‌بندی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 63

ثبت نام داوطلبان عضویت در کمیته های اجرایی و نظارت بر انتخابات نشریات دانشجویی

نظر به برگزاری انتخابات تعیین نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران برای انجام امور اجرایی انتخابات، دانشجویان فعال در حوزه نشریات که تمایل دارند به عنوان عضو کمیته اجرایی یا عضو هیئت نظارت بر انتخابات همکاری داشته باشند، می‌توانند تا ۲۵ دیماه، درخواست خود را با تکمیل فرم پیوست، با مراجعه به خانه نشریات دانشگاه (واقع در: خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۶ آذر، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، خانه نشریات دانشجویی) به صورت حضوری و یا ارسال فرم تکمیل شده به نشانی پست الکترونیک cultural@ut.ac.ir اقدام نمایند.

لازم به ذکر است بر اساس بند دو ماده سوم شیوه‌نامه برگزاری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر حداکثر ۴ تن از دانشجویان فعال حوزه نشریات می‌توانند در کمیته اجرایی عضو باشند. همچنین بر اساس بند سه ماده چهارم شیوه‌نامه برگزاری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر، ۲ تن از دانشجویان فعال حوزه نشریات می‌توانند در هیأت نظارت بر انتخابات عضو باشند.

جهت دریافت فرم به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دسته‌بندی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 50

ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای صنفی

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند طبق اعلام کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویی دانشگاه، ثبت نام داوطلبان انتخابات مذکور از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ آبان‌ماه و با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی انتخابات دانشجویی انجام می‌گردد.

همچنین قابل ذکر است انتخابات شورای صنفی دانشجویی دانشگاه در تاریخ ۱۲ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

دسته‌بندی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 46

جشنواره علمی – دانشجویی روز جهانی علم

جشنواره علمی – دانشجویی روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه با هدف افزایش آگاهی عمومی از نقش علم در خدمت‌رسانی به مردم و تحقق توسعه پایدار و همچنین جلب توجه جامعه به تأثیر علم در زندگی روزمره در تاریخ ۲۷ تا ۲۹ آبان‌ماه سال جاری در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

این جشنواره، در قالب برپایی نمایشگاه دستاورد‌های علمی انجمن‌های علمی دانشجویی، برگزاری نشست‌های علمی – ترویجی و جشنواره علم در قاب هنر از سوی اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با همکاری انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه اجرا می‌گردد.

از علاقه‌مندان دعوت می‌شود جهت مشاهده پوستر و دریافت فایل «کلیات طرح روز جهانی علم؛ علم در خدمت صلح و توسعه» به ادامه مطلب مراجعه نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر، شناسه UT_ScienceDay@ را در شبکه های مجازی دنبال کنید.

دسته‌بندی: جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها، انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 160

نتایج آراء انتخابات کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی پردیس دانشکده‌های فنی (به‌روزرسانی ۱۳۹۷/۰۳/۱۲)

نظر به اتمام انتخابات سراسری الکترونیکی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه تهران که در ۱ و ۲ خردادماه سال جاری برگزار گردید، بدین وسیله نتایج آراء انتخابات مذکور به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رسد.

خواهشمند است جهت مشاهده نتایج آراء به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

به‌روزرسانی (۱۳۹۷/۰۳/۱۲) :

  • مقتضی است کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی پردیس دانشکده‌های فنی، صورتجلسه انتخاب دبیر کانون را حداکثر تا تاریخ ۲۰ خردادماه تکمیل و از طریق فرم ثبت درخواست فرهنگی ارسال نمایند.
  • کانون‌های کتاب و کتابخوانی، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی با توجه عدم احراز حد نصاب تعداد رأی‌دهندگان می‌توانند در دور دوم انتخابات که در مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.
دسته‌بندی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 754

نتایج آراء انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی پردیس دانشکده‌های فنی (به‌روزرسانی ۱۳۹۷/۰۳/۱۲)

نظر به اتمام انتخابات سراسری الکترونیکی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران که در تاریخ ۱ و ۲ خردادماه سال جاری برگزار گردید، بدین وسیله نتایج آراء انتخابات مذکور به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رسد.

خواهشمند است جهت مشاهده نتایج آراء به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

به‌روزرسانی ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ :

دسته‌بندی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 1774

اطلاعیه شماره ۲ در خصوص تغییر زمان انتخابات انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی، اجتماعی و دینی دانشجویی سال ۱۳۹۷

طبق اعلام اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در خصوص زمان برگزاری انتخابات سراسری الکترونیکی هماهنگ انجمن‌های علمی دانشجویی و کانون‌های فرهنگی، اجتماعی، هنری و دینی دانشگاه تهران، به اطلاع می‌رساند با توجه به تأخیر در ارسال اسامی کاندیداها از سوی برخی از دانشکده‌‌ها / پردیس‌های دانشگاه، برگزاری انتخابات فوق به روز سه‌شنبه، اول خردادماه ۱۳۹۷، ساعت ۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰ موکول گردید.

موارد مهم:

  1. در انتخابات کانون‌های فرهنگی، اجتماعی، هنری و دینی، اعضای عمومی هر کانون می‌توانند به حداکثر ۵ نفر از کاندیداهای موردنظر آن کانون رأی دهند؛ در صورتی که دانشجویی عضو چندین کانون باشد، می‌تواند به کاندیداهای حداکثر ۳ کانون رأی دهد.
  2. در انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی، تمام دانشجویان هر گروه آموزشی می‌توانند به حداکثر ۵ نفر از کاندیداهای انجمن علمی دانشجویی مرتبط با گروه آموزشی یا رشته تخصصی خود رأی دهند.
    با توجه به این که در سامانه انتخابات، امکان تفکیک دانشجویان برخی دانشکده‌ها، بر حسب کد گروه آموزشی یا رشته تحصیلی وجود ندارد، از این‌رو برای دانشجویان این دانشکده‌ها پس از ورود به سامانه، اسامی تمام انجمن‌های علمی آن دانشکده و کاندیداها قابل مشاهده است که لازم است دانشجوی گرامی، انجمن علمی مرتبط با رشته تخصصی خود را انتخاب نموده و  رأی دهد.
  3. آدرس سامانه انتخابات دانشگاه، https://vote.ut.ac.ir می‌باشد که در تاریخ سه شنبه، اول خرداد ماه ۱۳۹۷، از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۲۲:۰۰ جهت رأی‌گیری، فعال خواهد بود.

 

به‌روزرسانی: طبق اعلام اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، زمان برگزاری انتخابات، تا ساعت ۲۲:۰۰ چهارشنبه، دوم خردادماه ۱۳۹۷ تمدید گردید.

دسته‌بندی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 166

انتخابات دور اول شورای صنفی دانشجویی دانشگاه تهران

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند طبق اعلام سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه، انتخابات الکترونیکی دور اول شورای صنفی دانشجویی دانشگاه، در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ و از طریق سامانه الکترونیکی انتخابات دانشگاه تهران (بدون نیاز به UT-VPN) انجام خواهد شد.

دسته‌بندی: انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 147