بایگانی موضوعی: امور شاهد و ایثارگر

یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد وایثارگر دانشگاه تهران، با هدف تجلیل از ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های عزت‌مندانه فرزندان غیور و سرافراز میهن و تقدیر از دانشجویان ساعی، نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر خود، «یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران» را با حضور ریاست دانشگاه، اعضاء هیأت رئیسه و مدیران دانشگاه، مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشجویان و کارکنان معزز شاهد و ایثارگر در روز شنبه، ۲ آذرماه سال جاری از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۰۰ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران (واقع در خیابان ۱۶ آذر) برگزار می‌نماید.

در این همایش دانشجویان ممتاز و شایسته تقدیر شاهد و ایثارگر سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ معرفی و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. از کلیه دانشجویان، اساتید، کارمندان و به ویژه ایثارگران دانشگاه تهران جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل می‌آید.

منبع: وب‌سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 27

فراخوان چهارمین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار

به اطلاع کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌رساند چهارمین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی جامعه دانشجویان شاهد وایثارگر و با مشارکت وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش‌ و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

واجدین شرایط می‌توانند تا ۱۹ آذرماه سال جاری جهت ثبت نام و ارائه مستندات خود اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده پوستر جشنواره و دریافت دستورالعمل و فرم تقاضانامه شرکت در جشنواره به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 276

تخفیف ۴۰% ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در دوره های آموزشی مؤسسه آموزش عالی مدت

با عنایت به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و مؤسسه آموزش عالی مدت (فرهیختگان دانشگاه سابق) به استحضار می‌رساند بر اساس این تفاهم‌نامه، دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین کارکنان گرامی و اعضای محترم هیأت علمی شاهد و ایثارگر شاغل و بازنشسته دانشگاه و همسر و فرزندان آنها می‌توانند از دوره‌های آموزشی مؤسسه آموزش عالی مذکور با ۴۰% تخفیف استفاده نمایند.

جهت مشاهده جزئیات و دریافت شیوه‌نامه‌ی مربوطه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 64

فراخوان ثبت درخواست انتقالی و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر

به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی می‌رساند سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از روز دوشنبه مورخ ۲۰ خردادماه لغایت ۲۰ تیرماه سال جاری، جهت ثبت درخواست انتقالی و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط در مقطع کارشناسی ورودی سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ و ماقبل، فعال خواهد شد.

دانشجویان متقاضی انتقالی یا میهمانی می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور در مهلت مقرر، نسبت به ثبت درخواست، اقدام و کد رهگیری، دریافت و نتیجه‌ی بررسی درخواست خود را در زمان اعلام‌شده و
با درج کد رهگیری مشاهده نمایند.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 226

برگزاری جلسه‌ی هم‌اندیشی در خصوص مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی

به منظور هم‌اندیشی و تبادل نظر جهت بررسی و بهبود سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی جلسه‌ای در روز دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ با حضور جناب آقای دکتر اللهیاری، مدیر کل محترم شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، جناب آقای دکتر حسنلو، مدیر دفتر شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی، کارشناس دفتر شاهد پردیس فنی (سرکار خانم مهندس شفارودی)، اساتید محترم مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس فنی و کارشناسان محترم اداره کل شاهد و ایثارگر در اتاق شورای ساختمان مرکزی واقع در پردیس ۲ دانشکده‌های فنی تشکیل شد.

در این جلسه، گزارشی از وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی توسط مدیر کل شاهد و ایثارگر دانشگاه ارائه گردید. همچنین مدیر دفتر شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی نیز ضمن برشمردن دغدغه‌های دانشجویان، مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشکده فنی را مطرح نموده و در انتها، اساتید مشاور نقطه‌نظرات و راهکارهای خود را جهت بهبود روند تحصیلی دانشجویان پیشنهاد نمودند.

جهت مشاهده تصاویر جلسه، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 66

برگزاری مجمع عمومی کانون علمی و فرهنگی ایثار

به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی می‌رساند مجمع عمومی کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر به منظور انتخاب اعضای شورای مرکزی این کانون، در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل تالار گفتگو واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۶ آذر، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.

قابل ذکر است شرکت در این انتخابات، برای تمامی دانشجویان شاهد و ایثارگر آزاد است.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 40

فراخوان یازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

با عنایت به برگزاری یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان در اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، از دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر واجد شرایط در کلیه‌ی مقاطع تحصیلی – مطابق با مندرجات پیوست – دعوت به عمل می‌آید ضمن مطالعه‌ی دقیق آیین‌نامه، جهت تکمیل فرم الکترونیکی تقاضانامه شرکت در جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر (فرم شماره ۱) اقدام و بر اساس مفاد شیوه‌نامه‌ی اجرایی، فرم‌های تکمیل‌شده را به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه، حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۸  به دفتر شاهد و ایثارگران پردیس فنی (سرکارخانم شفارودی) تحویل نمایند.

خواهشمند است جهت دریافت فایل‌های آیین‌نامه، شیوه‌نامه و فرم الکترونیکی تقاضانامه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

«تأکید می‌گردد با عنایت به محدودیت برنامه زمانی تنظیم‌شده، تاریخ‌های مذکور قطعی و غیرقابل تمدید می باشد و به مدارکی که پس از مهلت مقرر ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد».

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 95

کارگاه اصول و روش‌های دفاع از پایان‌نامه، رساله و پروژه؛ ویژه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی شاهد و ایثارگر

به اطلاع دانشجویان گرامی شاهد و ایثارگر در مقاطع تحصیلات تکمیلی می‌رساند دومین دوره سلسله کارگاه‌های آموزشی تخصصی «اصول و روش‌های دفاع از پایان‌نامه، رساله و پروژه» با عناوین و شرایط ذیل، برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است کارگاه‌های مذکور با تخفیف ویژه ۷۰% و متناسب با نیاز عینی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و به صورت کاربردی ارائه می‌گردد.

از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد جهت ثبت نام، با مراجعه به اداره خدمات دانشجویی و فرهنگی اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر، به نشانی: خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براون، پلاک ۱۳ (طبقه اول) و یا تماس با شماره ۶۶۴۹۳۶۷۳-۰۲۱ اقدام نمایند.

جهت مشاهده عناوین و مدت زمان کارگاه‌ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر، دوره ها و کارگاه های آموزشی
بازدید: 264

فراخوان سومین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار

به منظور ارج نهادن به فعالیت‌ها و تلاش‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر، سومین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار با مشارکت وزارتخانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، «آموزش و پرورش» و با همکاری «دانشگاه آزاد اسلامی» و «بنیاد شهید و امور ایثارگران» برگزار می‌گردد.

بدین وسیله از دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر در کلیه مقاطع تحصیلی که علاقه‌مند به شرکت در جشنواره مذکور می‌باشند دعوت می‌گردد در صورت دارابودن شرایط عمومی و اختصاصی (مندرج در ادامه مطلب) تقاضانامه ثبت نام را به دقت تکمیل نموده و به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه، حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه، ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ به دفتر امور شاهد و ایثارگر پردیس / دانشکده محل تحصیل خود تحویل نمایند.

به روزرسانی: طبق اعلام امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، زمان ارسال آثار تا ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ تمدید گردید.

جهت دریافت فایل دستورالعمل اجرایی و فرم تقاضانامه ثبت نام در جشنواره به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 356

فراخوان پژوهش‌های قرآنی

بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور فراهم‌آوردن زمینه‌ای جهت آشنایی بیشتر دانشجویان، بالاخص دانشجویان شاهد و ایثارگر با مفاهیم تعالی‌بخش قرآن و با هدف ارتقاء سطح فرهنگ قرآنی و اعتلاء اخلاق دینی، در صدد شناسایی و معرفی استعدادهای برجسته قرآن و معارف از بین جامعه ایثارگری می‌باشد، لذا بدینوسیله فراخوان جهت شرکت در «مقاله‌نویسی با موضوع پژوهش‌های قرآنی» با رویکرد «ایثار اجتماعی» اعلام می‌گردد؛ قابل ذکر است در پایان، به مقالات و پژوهش‌های منتخب جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

از علاقه‌مندان دعوت می‌شود ضمن مطالعه دقیق «دستورالعمل فراخوان پژوهش‌های قرآنی» (پیوست در ادامه مطلب) تا تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ نسبت به ارائه آثار و مقالات خود به بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۹ و ۲۱ تهران بزرگ واقع درنشانی:  خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براون، اقدام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۳-۶۶۹۷۳۹۵۰ داخلی ۲۹۳۷ (سرکار خانم حسینی) تماس حاصل فرمایند.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 214
Top