بایگانی موضوعی: امور شاهد و ایثارگر

خاطرات سنگر؛ فراخوان اولین جشنواره خاطره‌نویسی دفاع مقدس در سطح دانشگاه تهران

اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص گردآوری خاطرات دوران دفاع مقدس و با هدف ثبت تاریخ دفاع مقدس دانشگاه تهران، فراخوان اولین جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس در سطح دانشگاه تهران با عنوان «خاطرات سنگر» را  منتشر نموده است.

از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران مراجعه فرمایند. همچنین قابل ذکر است آخرین فرصت شرکت در این جشنواره، ۳۰ تیرماه سال جاری می‌باشد.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر، جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها
بازدید: 41

فراخوان دوازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران ۹۹

به‌روزرسانی ۱۳۹۸/۱۲/۱۱: طبق اعلام اداره کل شاهد و ایثارگر دانشگاه، با توجه به شرایط بهداشتی پیش آمده در کشور و تعطیلی دانشگاه و عدم حضور دانشجویان، فرآیند زمان‌بندی اعلام‌شده لغو می‌گردد. قابل ذکر است متعاقباً و پس از عادی‌شدن وضعیت، فراخوان و زمان‌بندی همایش اعلام خواهد گردید.

به پیوست آئین نامه، شیوه نامه اجرایی و فر م های مربوط به شرکت در انتخاب دانشجویان نمونه و ممتاز شاهدو ایثارگر دانشگاه تهران ۹۹  تقدیم می‌گردد.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 192

یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد وایثارگر دانشگاه تهران، با هدف تجلیل از ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های عزت‌مندانه فرزندان غیور و سرافراز میهن و تقدیر از دانشجویان ساعی، نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر خود، «یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران» را با حضور ریاست دانشگاه، اعضاء هیأت رئیسه و مدیران دانشگاه، مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشجویان و کارکنان معزز شاهد و ایثارگر در روز شنبه، ۲ آذرماه سال جاری از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۰۰ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران (واقع در خیابان ۱۶ آذر) برگزار می‌نماید.

در این همایش دانشجویان ممتاز و شایسته تقدیر شاهد و ایثارگر سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ معرفی و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. از کلیه دانشجویان، اساتید، کارمندان و به ویژه ایثارگران دانشگاه تهران جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل می‌آید.

منبع: وب‌سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 58

فراخوان چهارمین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار

به اطلاع کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌رساند چهارمین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی جامعه دانشجویان شاهد وایثارگر و با مشارکت وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش‌ و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

واجدین شرایط می‌توانند تا ۱۹ آذرماه سال جاری جهت ثبت نام و ارائه مستندات خود اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده پوستر جشنواره و دریافت دستورالعمل و فرم تقاضانامه شرکت در جشنواره به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 335

تخفیف ۴۰% ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در دوره های آموزشی مؤسسه آموزش عالی مدت

با عنایت به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و مؤسسه آموزش عالی مدت (فرهیختگان دانشگاه سابق) به استحضار می‌رساند بر اساس این تفاهم‌نامه، دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین کارکنان گرامی و اعضای محترم هیأت علمی شاهد و ایثارگر شاغل و بازنشسته دانشگاه و همسر و فرزندان آنها می‌توانند از دوره‌های آموزشی مؤسسه آموزش عالی مذکور با ۴۰% تخفیف استفاده نمایند.

جهت مشاهده جزئیات و دریافت شیوه‌نامه‌ی مربوطه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 92

فراخوان ثبت درخواست انتقالی و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر

به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی می‌رساند سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از روز دوشنبه مورخ ۲۰ خردادماه لغایت ۲۰ تیرماه سال جاری، جهت ثبت درخواست انتقالی و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط در مقطع کارشناسی ورودی سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ و ماقبل، فعال خواهد شد.

دانشجویان متقاضی انتقالی یا میهمانی می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور در مهلت مقرر، نسبت به ثبت درخواست، اقدام و کد رهگیری، دریافت و نتیجه‌ی بررسی درخواست خود را در زمان اعلام‌شده و
با درج کد رهگیری مشاهده نمایند.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 252

برگزاری جلسه‌ی هم‌اندیشی در خصوص مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی

به منظور هم‌اندیشی و تبادل نظر جهت بررسی و بهبود سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی جلسه‌ای در روز دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ با حضور جناب آقای دکتر اللهیاری، مدیر کل محترم شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، جناب آقای دکتر حسنلو، مدیر دفتر شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی، کارشناس دفتر شاهد پردیس فنی (سرکار خانم مهندس شفارودی)، اساتید محترم مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس فنی و کارشناسان محترم اداره کل شاهد و ایثارگر در اتاق شورای ساختمان مرکزی واقع در پردیس ۲ دانشکده‌های فنی تشکیل شد.

در این جلسه، گزارشی از وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی توسط مدیر کل شاهد و ایثارگر دانشگاه ارائه گردید. همچنین مدیر دفتر شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی نیز ضمن برشمردن دغدغه‌های دانشجویان، مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشکده فنی را مطرح نموده و در انتها، اساتید مشاور نقطه‌نظرات و راهکارهای خود را جهت بهبود روند تحصیلی دانشجویان پیشنهاد نمودند.

جهت مشاهده تصاویر جلسه، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 85

برگزاری مجمع عمومی کانون علمی و فرهنگی ایثار

به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی می‌رساند مجمع عمومی کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر به منظور انتخاب اعضای شورای مرکزی این کانون، در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل تالار گفتگو واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۶ آذر، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.

قابل ذکر است شرکت در این انتخابات، برای تمامی دانشجویان شاهد و ایثارگر آزاد است.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 47

فراخوان یازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

با عنایت به برگزاری یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان در اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، از دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر واجد شرایط در کلیه‌ی مقاطع تحصیلی – مطابق با مندرجات پیوست – دعوت به عمل می‌آید ضمن مطالعه‌ی دقیق آیین‌نامه، جهت تکمیل فرم الکترونیکی تقاضانامه شرکت در جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر (فرم شماره ۱) اقدام و بر اساس مفاد شیوه‌نامه‌ی اجرایی، فرم‌های تکمیل‌شده را به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه، حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۸  به دفتر شاهد و ایثارگران پردیس فنی (سرکارخانم شفارودی) تحویل نمایند.

خواهشمند است جهت دریافت فایل‌های آیین‌نامه، شیوه‌نامه و فرم الکترونیکی تقاضانامه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

«تأکید می‌گردد با عنایت به محدودیت برنامه زمانی تنظیم‌شده، تاریخ‌های مذکور قطعی و غیرقابل تمدید می باشد و به مدارکی که پس از مهلت مقرر ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد».

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 103

کارگاه اصول و روش‌های دفاع از پایان‌نامه، رساله و پروژه؛ ویژه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی شاهد و ایثارگر

به اطلاع دانشجویان گرامی شاهد و ایثارگر در مقاطع تحصیلات تکمیلی می‌رساند دومین دوره سلسله کارگاه‌های آموزشی تخصصی «اصول و روش‌های دفاع از پایان‌نامه، رساله و پروژه» با عناوین و شرایط ذیل، برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است کارگاه‌های مذکور با تخفیف ویژه ۷۰% و متناسب با نیاز عینی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و به صورت کاربردی ارائه می‌گردد.

از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد جهت ثبت نام، با مراجعه به اداره خدمات دانشجویی و فرهنگی اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر، به نشانی: خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براون، پلاک ۱۳ (طبقه اول) و یا تماس با شماره ۶۶۴۹۳۶۷۳-۰۲۱ اقدام نمایند.

جهت مشاهده عناوین و مدت زمان کارگاه‌ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی
بازدید: 271