بایگانی موضوعی: امور شاهد و ایثارگر

برگزاری مجمع عمومی کانون علمی و فرهنگی ایثار

به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی می‌رساند مجمع عمومی کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر به منظور انتخاب اعضای شورای مرکزی این کانون، در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل تالار گفتگو واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۶ آذر، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.

قابل ذکر است شرکت در این انتخابات، برای تمامی دانشجویان شاهد و ایثارگر آزاد است.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر بازدید: 17

فراخوان یازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

با عنایت به برگزاری یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان در اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، از دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر واجد شرایط در کلیه‌ی مقاطع تحصیلی – مطابق با مندرجات پیوست – دعوت به عمل می‌آید ضمن مطالعه‌ی دقیق آیین‌نامه، جهت تکمیل فرم الکترونیکی تقاضانامه شرکت در جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر (فرم شماره ۱) اقدام و بر اساس مفاد شیوه‌نامه‌ی اجرایی، فرم‌های تکمیل‌شده را به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه، حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۸  به دفتر شاهد و ایثارگران پردیس فنی (سرکارخانم شفارودی) تحویل نمایند.

خواهشمند است جهت دریافت فایل‌های آیین‌نامه، شیوه‌نامه و فرم الکترونیکی تقاضانامه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

«تأکید می‌گردد با عنایت به محدودیت برنامه زمانی تنظیم‌شده، تاریخ‌های مذکور قطعی و غیرقابل تمدید می باشد و به مدارکی که پس از مهلت مقرر ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد».

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر بازدید: 30

کارگاه اصول و روش‌های دفاع از پایان‌نامه، رساله و پروژه؛ ویژه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی شاهد و ایثارگر

به اطلاع دانشجویان گرامی شاهد و ایثارگر در مقاطع تحصیلات تکمیلی می‌رساند دومین دوره سلسله کارگاه‌های آموزشی تخصصی «اصول و روش‌های دفاع از پایان‌نامه، رساله و پروژه» با عناوین و شرایط ذیل، برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است کارگاه‌های مذکور با تخفیف ویژه ۷۰% و متناسب با نیاز عینی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و به صورت کاربردی ارائه می‌گردد.

از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد جهت ثبت نام، با مراجعه به اداره خدمات دانشجویی و فرهنگی اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر، به نشانی: خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براون، پلاک ۱۳ (طبقه اول) و یا تماس با شماره ۶۶۴۹۳۶۷۳-۰۲۱ اقدام نمایند.

جهت مشاهده عناوین و مدت زمان کارگاه‌ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر، دوره ها و کارگاه های آموزشی بازدید: 143

فراخوان سومین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار

به منظور ارج نهادن به فعالیت‌ها و تلاش‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر، سومین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار با مشارکت وزارتخانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، «آموزش و پرورش» و با همکاری «دانشگاه آزاد اسلامی» و «بنیاد شهید و امور ایثارگران» برگزار می‌گردد.

بدین وسیله از دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر در کلیه مقاطع تحصیلی که علاقه‌مند به شرکت در جشنواره مذکور می‌باشند دعوت می‌گردد در صورت دارابودن شرایط عمومی و اختصاصی (مندرج در ادامه مطلب) تقاضانامه ثبت نام را به دقت تکمیل نموده و به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه، حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه، ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ به دفتر امور شاهد و ایثارگر پردیس / دانشکده محل تحصیل خود تحویل نمایند.

به روزرسانی: طبق اعلام امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، زمان ارسال آثار تا ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ تمدید گردید.

جهت دریافت فایل دستورالعمل اجرایی و فرم تقاضانامه ثبت نام در جشنواره به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر بازدید: 188

فراخوان پژوهش‌های قرآنی

بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور فراهم‌آوردن زمینه‌ای جهت آشنایی بیشتر دانشجویان، بالاخص دانشجویان شاهد و ایثارگر با مفاهیم تعالی‌بخش قرآن و با هدف ارتقاء سطح فرهنگ قرآنی و اعتلاء اخلاق دینی، در صدد شناسایی و معرفی استعدادهای برجسته قرآن و معارف از بین جامعه ایثارگری می‌باشد، لذا بدینوسیله فراخوان جهت شرکت در «مقاله‌نویسی با موضوع پژوهش‌های قرآنی» با رویکرد «ایثار اجتماعی» اعلام می‌گردد؛ قابل ذکر است در پایان، به مقالات و پژوهش‌های منتخب جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

از علاقه‌مندان دعوت می‌شود ضمن مطالعه دقیق «دستورالعمل فراخوان پژوهش‌های قرآنی» (پیوست در ادامه مطلب) تا تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ نسبت به ارائه آثار و مقالات خود به بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۹ و ۲۱ تهران بزرگ واقع درنشانی:  خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براون، اقدام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۳-۶۶۹۷۳۹۵۰ داخلی ۲۹۳۷ (سرکار خانم حسینی) تماس حاصل فرمایند.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر بازدید: 49

دومین دوره کارگاه‌های آموزشی اصول و روش های دفاع از پایان‌نامه و رساله (ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در مقطع تحصیلات تکمیلی)

به منظور آشنایی دانشجویان شاهد و ایثارگر مقاطع تحصیلات تکمیلی، دومین دوره سلسله کارگاه‌های آموزشی تخصصی با عناوین «اصول و روش‌های دفاع از پایان‌نامه، پروژه و رساله»، «روش آمادگی پیش از دفاع از و اصول آماده‌سازی پاورپوینت دفاع از پایان‌نامه» و «تمرین عملی دفاع از پایان‌نامه و رساله (برگزاری جلسات دفاع آزمایشی از پایان‌نامه)» به شرح ذیل در محل سالن کنفرانس اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار می‌گردد.

مطالب این کارگاه‌ها بر اساس شیوه‌های برجسته‌ترین اساتید فن بیان، خطابه و سخنوری در جهان و بر بنیان تحلیل محتوای برترین خطابه‌های سخنرانان بزرگ تدوین گردیده است که بی‌شک، پاسخگوی نیاز ضروری دانشجویان به منظور دستیابی به روشی منسجم و نظام‌مند جهت ایراد سخنرانی در محیط‌های علمی خواهد بود.

جهت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر بازدید: 208

کانال خبری، فرهنگی اداره کل امور شاهد و ایثارگر در پیام‌رسان ایتا

به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌رساند کانال خبری، فرهنگی اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در پیام‌رسان داخلی ایتا (eitaa) راه‌اندازی شده و فعال می‌باشد؛ جهت مشاهده اخبار و مطالب مرتبط می‌توانید به نشانی https://eitaa.com/shahednewsline مراجعه فرمایید.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر بازدید: 49

دهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

به اطلاع دانشجویان گرامی شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی می‌رساند دهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۴‬ از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۱۹:۳۰ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌گردد؛ لذا از کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی، جهت شرکت در این برنامه دعوت به عمل می‌آید. همچنین به ۱۰۰ نفر از دانشجویان شرکت‌کننده در این مراسم، به قید قرعه، هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است به‌همراه داشتن کارت دانشجویی جهت شرکت در مراسم، الزامی است.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر بازدید: 85

دریافت گواهی‌نامه شرکت در کارگاه‌های آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگری که در کارگاه‌های آموزشی مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ و ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ و کارگاه توانمندسازی و هدایت تحصیلی مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ و ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ شرکت نموده‌‎اند می‌رساند جهت دریافت گواهی‌نامه کارگاه‌های مذکور به دفتر شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی واقع در پردیس ۲ دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی، طبقه همکف مراجعه فرمایند.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر، دوره ها و کارگاه های آموزشی بازدید: 45

انتخابات اعضای شورای مرکزی کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشگاه تهران

به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی می‌رساند اولین نوبت مجمع عمومی کانون علمی و فرهنگی ایثار به منظور انتخاب اعضای شورای مرکزی این کانون در تاریخ ۳۰/‏۱۱/‏۱۳۹۶‬ در تالار امیرکبیر ساختمان معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار گردید، اما با توجه به عدم رسیدن تعداد اعضای شرکت‌کننده به حد نصاب تعداد جهت انتخابات شورای مرکزی (نصف به‌علاوه یک نفر از اعضاء) برگزاری انتخابات اعضای شورا به دومین مجمع عمومی موکول گردید.

از این رو دومین مجمع عمومی کانون در ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۰۹/‏۱۲/‏۱۳۹۶‬ در سالن کنفرانس اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران واقع در خیابان ۱۶ آذر، خیابان ادوارد براون، پلاک ۱۳، طبقه دوم برگزار می‌گردد (لازم به ذکر است عضوگیری کانون تا زمان برگزاری دومین مجمع عمومی و تا شروع جلسه مجمع عمومی نیز بلامانع است). لذا از کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس دانشکده‌های فنی، به ویژه اعضای کانون علمی و فرهنگی ایثار جهت شرکت در این انتخابات دعوت به عمل می‌آید.

دسته بندی: امور شاهد و ایثارگر بازدید: 37
Top