بایگانی موضوعی: اخبار و اطلاعیه‌ها

اولین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و بهداشت روانی

اولین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و بهداشت روانی دانشجویان با شعار سلامت روان برای همه، توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران و با همکاری دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و کانون دانشجویی همیاران سلامت روان در تاریخ ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه جشنواره ملی فرهنگی، هنری و بهداشت روانی مراجعه نمایند.

دسته‌بندی: مشاوره دانشجویی، جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها
بازدید: 6

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت (مرحله درون دانشگاهی)

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت، با هدف جمع‌آوری و ارزیابی دستاوردها و فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی و از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در مرحله‌ی درون دانشگاهی برگزار خواهد شد. انجمن‌های علمی دانشجویی و دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند با توجه به دستورالعمل اجرایی این جشنواره، حداکثر تا ۱۵ آذرماه به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

دسته‌بندی: جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها، انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی
بازدید: 11

نکات مهم و جدول زمانی درخواست وام‌های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

قابل توجه دانشجویان متقاضی وام دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، جهت مشاهده نکات مربوط به درخواست وام و جدول زمانی ثبت نام وام‌های دانشجویی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

به‌روزرسانی ۱۳۹۹/۰۸/۲۶: مشکل مربوط به ثبت درخواست وام ویژه دکتری، مرتفع و امکان ثبت وام مذکور فعال شد. همچنین زمان ثبت درخواست وام مسکن (ودیعه) اعلام گردید.

دسته‌بندی: وام و تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان
بازدید: 6040

طرح پایش سلامت روان دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور

با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ (کرونا) و اثرات منفی روان‌شناختی، جسمانی و اجتماعی ناشی از آن در بین آحاد جامعه به ویژه جوانان، طرح پایش سلامت روان با همکاری معاونت آموزشی و مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه، به صورت آنلاین و در بستر سامانه جامع گلستان اجرا و سلامت روان دانشجویان نیز در فرآیندی کاملاً محرمانه و با رعایت اصول رازداری اجرا خواهد گردید.

دانشجویان دانشگاه تهران جهت شرکت در این طرح می‌توانند از تاریخ ۱۵ شهریورماه تا ۱۵ آبان‌ماه به سامانه جامع آموزش مراجعه نمایند.

دسته‌بندی: مشاوره دانشجویی، بهداشت و درمان دانشجویی
بازدید: 25

فراخوان ثبت نام وام شرافتی ازدواج بنیاد حامیان دانشکده فنی (سال ۱۳۹۹ – مرحله دوم)

به اطلاع دانشجویان متأهل و شاغل به تحصیل پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران در کلیه‌ی مقاطع تحصیلی می‌رساند پیرو اعلام بنیاد حامیان دانشکده فنی، وام ۶۰ میلیون ریالی شرافتی قرض‌الحسنه ازدواج «پیوند» بر اساس ثبت نام و امتیازبندی مطابق ضوابط آیین‌نامه مربوطه به دانشجویان واجد شرایط اعطاء می‌گردد. لذا متقاضیان حائز شرایط (مطابق با مندرجات آیین‌نامه) می‌توانند جهت ثبت نام در مرحله دوم فراخوان سال جاری، تا تاریخ ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ نسبت به ثبت نام وام مذکور اقدام نمایند.

جهت دریافت آیین‌نامه، مطالعه‌ی شرایط و مدارک موردنیاز و ثبت نام الکترونیکی به صفحه وام شرافتی ازدواج «پیوند» بنیاد حامیان دانشکده فنی مراجعه فرمایید. قابل ذکر است با توجه به محدودیت اعتبار، اولویت با متقاضیانی است که ضمن کسب امتیاز بیشتر، زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند.

دسته‌بندی: بنیاد حامیان دانشکده فنی
بازدید: 66

فراخوان مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا

اداره کل فرهنگی و اجتماعی با هدف استفاده از ایده‌های خلاقانه و بدیع دانشجویان دانشگاه تهران در ارتباط با چگونگی مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا، مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا را برگزار می‌نماید.

دسته‌بندی: جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها
بازدید: 65

مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت» (مرحله سوم)

پیرو اطلاعیه‌ی پیشین مجموعه مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت»، به اطلاع می‌رساند سومین دوره از مجموعه این مسابقات در روز جمعه ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۹ و با محوریت کتاب بینوایان به‌صورت برخط و از طریق سامانه bookrc.ir برگزار خواهد شد. دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت‌نام و دریافت فایل کتاب به نشانی bookrc.ir مراجعه نمایند.

دسته‌بندی: جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها
بازدید: 22

اطلاعیه مهم در خصوص نحوه‌ی ارائه خدمات اداری (آموزشی – دانشجویی) در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران

با توجه به شیوع مجدد و اوج‌گیری بیماری کرونا، جهت حفظ سلامت همگانی، از کلیه‌ی متقاضیان انجام امور در معاونت‌های آموزشی و دانشجویی پردیس دانشکده‌های فنی تقاضا می‌شود تا اطلاع ثانوی جهت ارتباط با واحدهای ذیربط، تنها از راه‌های اعلام‌شده در این اطلاعیه اقدام و پیگیری نموده و از مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: سایر اطلاعیه‌ها
بازدید: 559

فراخوان ثبت نام وام شرافتی ازدواج بنیاد حامیان دانشکده فنی

به اطلاع دانشجویان متأهل و شاغل به تحصیل پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران در کلیه‌ی مقاطع تحصیلی می‌رساند از سوی بنیاد حامیان دانشکده فنی، وام ۶۰ میلیون ریالی شرافتی قرض‌الحسنه ازدواج «پیوند» بر اساس ثبت نام و امتیازبندی مطابق ضوابط آیین‌نامه مربوطه اعطاء می‌گردد. لذا متقاضیان حائز شرایط (مطابق با مندرجات آیین‌نامه) می‌توانند تا تاریخ ۱۸ مردادماه ۱۳۹۹ نسبت به ثبت نام وام مذکور اقدام نمایند.

جهت دریافت آیین‌نامه، مطالعه‌ی شرایط و مدارک موردنیاز و ثبت نام الکترونیکی به صفحه وام شرافتی ازدواج «پیوند» بنیاد حامیان دانشکده فنی مراجعه فرمایید. قابل ذکر است با توجه به محدودیت اعتبار، اولویت با متقاضیانی است که ضمن کسب امتیاز بیشتر، زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند.

دسته‌بندی: بنیاد حامیان دانشکده فنی
بازدید: 1060

فراخوان شرکت در مسابقه تلویزیونی ۷۷ ساعت

مسابقه تلویزیونی 77 ساعت

«۷۷ ساعت» عنوان یک مسابقه‌ی تلویزیونی با محوریت ترویج و توسعه‌ی مهارت‌های بین‌المللی فنی و حرفه‌ای به تهیه‌کنندگی «سعید ابوطالب» است که از شبکه آموزش سیما پخش خواهد شد. این رقابت تصویری نیازمند حضور شرکت‌کنندگانی با مهارت‌های گروه صنعت، مکانیک، الکترونیک، تأسیسات و … است. از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد جهت شرکت در مسابقه، در قالب گروه‌های سه نفره دوستانه/خانوادگی – و با توجه به محدودیت زمانی در اولین فرصت – در وبسایت ۷۷hours.ir ثبت نام نمایند.

دسته‌بندی: جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها
بازدید: 914
Top