بایگانی موضوعی: اخبار و اطلاعیه‌ها

اطلاعیه مهم در خصوص فعالیت شرکتهای هرمی

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند طبق هشدار معاونت مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا، علیرغم اطلاع‌رسانی‌های عمومی انجام‌شده در خصوص فعالیت شرکت‌های هرمی، متأسفانه برخی از دانشجویان در سطح کشور به دام دسیسه‌های شرکت‌های هرمی افتاده و به عضویت این شرکت‌ها درمی‌آیند. لذا با توجه به ماهیت مجرمانه‌بودن عضویت و فعالیت در شرکت‌های هرمی که عواقب ناخوشایندی اعم از ضرر و زیان‌های مالی و سوابق کیفری برای دانشجویان به دنبال خواهد داشت، لذا از دانشجویان عزیز خواهشمند است اکیداً از عضویت و هرگونه فعالیت در قالب شرکت‌های هرمی علی‌الخصوص در محیط دانشگاه و خوابگاه‌های دانشجویی پرهیز نموده و در صورت آگاهی از فعالیت‌های این قبیل شرکت‌ها، مراتب را به مقامات ذیربط در دانشگاه و خوابگاه اطلاع دهند.

دسته‌بندی: سایر اطلاعیه‌ها
بازدید: 0

مسابقات دومینو دانشگاه های منطقه ۱ تهران

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران اقدام به برگزاری مسابقات دومینو با هدف ارتقاء بهداشت روان و فرهنگ سلامتی با شعار ارتقاء سواد سلامت روان می‌نماید. این مسابقات، ویژه دانشجویان دانشگاه‌های منطقه ۱ بوده که در روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار می‌گردد. قابل ذکر است به برندگان، جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده پوستر مسابقات، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور ورزش و تربیت بدنی، مشاوره دانشجویی
بازدید: 0

فراخوان نهمین جشنواره فیلم و عکس امید

معاونت امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و به میزبانی دانشگاه خلیج فارس اقدام به برگزاری نهمین دوره‌ی جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) نموده است.

هدف از برگزاریِ این جشواره، شناسایی، حمایت، تقدیر و پرورش استعدادهای درخشان حوزه‌ی فیلم و عکس و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین دانشجویان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه‌ی فرهنگی و هنری است. موضوعات ویژه‌ی این دوره از جشنواره «اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر و روان‌گردان‌ها» و «زیست دانشجویی» (شامل زندگی دانشجویی، دانشجو و دانشگاه و دانشجو و جامعه) است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه جشنواره سراسری فیلم و عکس امید مراجعه نمایند. قابل ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار، ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۸ و زمان برگزاری جشنواره، اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ می‌باشد.

دسته‌بندی: جشنواره ها و همایش ها
بازدید: 4

وام شرافتی پیوند بنیاد حامیان دانشکده فنی

به اطلاع دانشجویان مزدوج فنی می رسانددرصورت داشتن شرایط ذیل از تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ تا ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ نسبت به درخواست وام شرافتی پیوند بنیاد حامیان فنی اقدام فرمایند.دانشجویان واجد شرایط در بازه اعلام شده مدارک ذیل را به دفتر شاهدو ایثارگران فنی سرکارخانم مهندس شفارودی بصورت حضوری ارسال نمایند.

خواهشمند است جهت مطالعه آیین نامه و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

دسته‌بندی: بنیاد حامیان دانشکده فنی
بازدید: 11

زمان‌بندی ثبت درخواست وام تغذیه نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند طبق اعلام امور دانشجویی دانشگاه، دانشجویان متقاضی وام تغذیه نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ می‌توانند تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ نسبت به ثبت درخواست خود از طریق سامانه صندوق رفاه دانشجویان و سامانه جامع گلستان اقدام نمایند.

نکته بسیار مهم: با توجه به این که از نیمسال جاری، بدون ثبت درخواست اولیه‌ی وام توسط دانشجویان در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان، امکان ثبت و تأیید درخواست وام توسط کارشناسان دانشگاه وجود ندارد، دانشجویان متقاضی وام می‌بایست علاوه بر تکمیل مدارک و ثبت درخواست در سامانه گلستان، نسبت به تشکیل پرونده (در صورت استفاده از تسهیلات برای نخستین بار) و ثبت درخواست وام مورد نظر در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان نیز اقدام نمایند؛ بدیهی است در غیر این صورت وام به متقاضی تعلق نمی‌گیرد.

جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی، به اطلاعیه نکات مهم و زمان‌بندی درخواست وام‌های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: وام و تسهیلات دانشجویی
بازدید: 209

یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد وایثارگر دانشگاه تهران، با هدف تجلیل از ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های عزت‌مندانه فرزندان غیور و سرافراز میهن و تقدیر از دانشجویان ساعی، نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر خود، «یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران» را با حضور ریاست دانشگاه، اعضاء هیأت رئیسه و مدیران دانشگاه، مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشجویان و کارکنان معزز شاهد و ایثارگر در روز شنبه، ۲ آذرماه سال جاری از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۰۰ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران (واقع در خیابان ۱۶ آذر) برگزار می‌نماید.

در این همایش دانشجویان ممتاز و شایسته تقدیر شاهد و ایثارگر سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ معرفی و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. از کلیه دانشجویان، اساتید، کارمندان و به ویژه ایثارگران دانشگاه تهران جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل می‌آید.

منبع: وب‌سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 27

فراخوان چهارمین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار

به اطلاع کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌رساند چهارمین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی جامعه دانشجویان شاهد وایثارگر و با مشارکت وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش‌ و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

واجدین شرایط می‌توانند تا ۱۹ آذرماه سال جاری جهت ثبت نام و ارائه مستندات خود اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده پوستر جشنواره و دریافت دستورالعمل و فرم تقاضانامه شرکت در جشنواره به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 276

تخفیف ۴۰% ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در دوره های آموزشی مؤسسه آموزش عالی مدت

با عنایت به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و مؤسسه آموزش عالی مدت (فرهیختگان دانشگاه سابق) به استحضار می‌رساند بر اساس این تفاهم‌نامه، دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین کارکنان گرامی و اعضای محترم هیأت علمی شاهد و ایثارگر شاغل و بازنشسته دانشگاه و همسر و فرزندان آنها می‌توانند از دوره‌های آموزشی مؤسسه آموزش عالی مذکور با ۴۰% تخفیف استفاده نمایند.

جهت مشاهده جزئیات و دریافت شیوه‌نامه‌ی مربوطه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 64

کتابچه و بروشور هفته سلامت روان

نشاط به عنوان یکی از احساسات ریشه‌ای مثبت و یکی از ضروری‌ترین خواسته‌های فطری و نیازهای روانی انسان، نقش تعیین‌کننده‌ای در تأمین سلامت فرد و جامعه داشته و از آنجا که نشاط همواره با خرسندی، خوش‌بینی و امید و اعتماد همراه است، می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در فرآیند توسعه‌ی جامعه نیز داشته باشد. با ترویج مظاهر صحیح شادی که با فرهنگ ملی و مذهبی ما همخوانی دارد می‌توان تا حد زیادی به افراد در معرض خطر آسیب به‌خصوص خودکشی کمک کرد.

جهت مطالعه اطلاعات بیشتر در این خصوص و دریافت بروشور نقش نشاط اجتماعی در پیشگیری از خودکشی و کتابچه نشاط اجتماعی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی: مشاوره دانشجویی
بازدید: 15

اطلاعیه مهم در خصوص شماره حساب بانک تجارت جهت درخواست وام دانشجویی

به اطلاع دانشجویان متقاضی وام دانشجویی در کلیه‌ی مقاطع تحصیلی می‌رساند با توجه به سیاست‌های بانکی، دانشگاه از سال تحصیلی جاری – بر خلاف سال‌های پیش – اقدام به افتتاح حساب بانک تجارت برای دانشجویان نمی‌نماید لذا دانشجویان متقاضی وام‌ – به جز دانشجویان دوره شبانه (نوبت دوم) – می‌بایست شخصاً نسبت به افتتاح حساب (فقط بانک تجارت) اقدام نموده و شماره حساب خود را جهت درخواست وام در سامانه گلستان ثبت نمایند (راهنمای ثبت شماره حساب و درخواست وام در سامانه گلستان).

قابل ذکر است دانشجویانی که پیشتر حساب بانک تجارت – به نام خود – داشته‌اند نیز می‌توانند از همان حساب جهت ثبت در سامانه گلستان و درخواست وام اقدام نمایند.

دسته‌بندی: وام و تسهیلات دانشجویی
بازدید: 593
Top