مراسم روزی با دانشگاه تهران

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در نظر دارد سومین دوره‌ی برنامه روزی با دانشگاه تهران را با شعار «دانشگاه تهران؛ دانشگاه نخبگان» را در روز دوشنبه ۷ مردادماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل پردیس‎ها و دانشکده‎های دانشگاه تهران برگزار نماید.
این برنامه در راستای ارتباط دانشگاه و جامعه، آشنایی مردم – به‎ویژه دانش‎آموزان – با فضای دانشگاه و نشان‎دادن فضای علمی بانشاط و به‎منظور ایجاد علاقه، انگیزه و‌ روحیه‌ی تلاش برای ورود به دانشگاه تهران، به عنوان نماد آموزش عالی ایران و جذب دانشجویان برتر برگزار می‎شود.
اهداف این برنامه، شامل موارد زیر است:

  • آشنایی دانش‎آموزان با رشته‎های تحصیلی دانشگاه تهران
  • آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان
  • معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه تهران برای دانش‎آموزان، خانواده‎ها و مربیان
  • آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه تهران
  • معرفی قطب‎های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش‌آموزان برتر
  • معرفی چهره‎های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه تهران
  • آشنایی با اهداف، ارزش‎ها و سبک زندگی در دانشگاه تهران.

از علاقه‎مندان دعوت به عمل می‌آید جهت حضور در این برنامه از تاریخ ۲۵ تیرماه تا ۴ مردادماه سال جاری از طریق وب‌سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ثبت‌نام کنند.

خواهشمند است جهت مشاهده جدول زمان‌بندی معرفی دانشکده‌ها و رشته‌های تحصیلی و برنامه بازدید از مراکز علمی و فرهنگی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و پوستر مراسم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ردیفزمان برگزاریمحتوای برنامهتوضیحات
۱۹:۰۰-۱۱:۰۰افتتاحیه مراسمتلاوت قرآن مجید، پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، سخنرانی نماینده دانشکده‌ها، پخش ویدئوی معرفی پردیس دانشکده‌های فنی (سالن شهید چمران دانشکده فنی)
۲۱۱:۰۰-۱۱:۱۵پذیرایی
۳۱۱:۱۵-۱۱:۳۰تقسیم‌بندی دانش‌آموزان جهت بازدید
۴۱۱:۳۰-۱۲:۳۰بازدید از فضا و آزمایشگاه‌های دانشکده‌های مستقر در پردیس ۱ دانشکده‌های فنیبازدید از دانشکده‌های مهندسی شیمی، مهندسی عمران، علوم مهندسی و سایر فضاهای دانشگاه و پردیس ۱
۵۱۲:۳۰-۱۳:۳۰صرف ناهار و اقامه نمازتهیه‌ی ناهار بر عهده‌ دانش‌آموزان می‌باشد.
۶۱۳:۳۰-۱۴:۰۰انتقال داوطلبین به پردیس ۲ دانشکده‌های فنی
۷۱۴:۰۰-۱۷:۰۰بازدید از فضا و آزمایشگاه‌های دانشکده‌های مستقر در پردیس ۱ دانشکده‌های فنی / پذیراییبازدید از دانشکده‌های مهندسی مکانیک، مهندسی نفت، مهندسی متالورژی، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی نقشه‌برداری، مهندسی معدن، مهندسی صنایع و سایر فضاهای ورزشی و فرهنگی مستقر در پردیس ۲

فایل‌های پیوست (1 فایل)

دسته‌بندی: جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها
بازدید: 200