فراخوان سومین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار

به منظور ارج نهادن به فعالیت‌ها و تلاش‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر، سومین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار با مشارکت وزارتخانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، «آموزش و پرورش» و با همکاری «دانشگاه آزاد اسلامی» و «بنیاد شهید و امور ایثارگران» برگزار می‌گردد.

بدین وسیله از دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر در کلیه مقاطع تحصیلی که علاقه‌مند به شرکت در جشنواره مذکور می‌باشند دعوت می‌گردد در صورت دارابودن شرایط عمومی و اختصاصی (مندرج در ادامه مطلب) تقاضانامه ثبت نام را به دقت تکمیل نموده و به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه، حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه، ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ به دفتر امور شاهد و ایثارگر پردیس / دانشکده محل تحصیل خود تحویل نمایند.

به روزرسانی: طبق اعلام امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، زمان ارسال آثار تا ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ تمدید گردید.

جهت دریافت فایل دستورالعمل اجرایی و فرم تقاضانامه ثبت نام در جشنواره به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

شرایط عمومی

  1. طبق بند ۱ آیین نامه اجرایی ماده ۶۷ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران: همسر و فرزند شهید، جانبازان ۲۵% و بالاتر، همسر و فرزندان آنان، آزادگان، همسر و فرزندان آنان.
  2. رعایت شئونات اسلامی، نداشتن سابقه محکومیت در کمیته‌های انضباطی.
  3. نداشتن سابقه آموزشی مشروطی، سنوات تحصیلی اضافی در کارنامه.

شرایط اختصاصی

  1. دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته شاغل به تحصیل در نیمسال چهارم و بعد از آن با حداقل معدل مندرج در جدول شماره ۱ بند (ه).
  2. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته شاغل به تحصیل در نیمسال دوم و بعد از آن با حداقل معدل مندرج در جدول شماره ۱ بند (ه).
  3. دانشجویان مقطع دکترای حرفه‌ای (دامپزشکی) دارای قبولی در آزمون علوم پایه و بعد از آن با حداقل معدل مندرج در جدول شماره ۱ بند (ه).
  4. دانشجویان مقطع دکتری تخصصی دارای قبولی در آزمون جامع.

فایل‌های پیوست (2 فایل)

دسته‌بندی: امور شاهد و ایثارگر
بازدید: 362